Skip to main content

Topic: Street race (Read 5536 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Street race

Ide li tko navodno je u subotu i nedelju u gorici.?

Odg: Street race

Reply #1
Wesp je napisao da ide prošetati okice  :P :P al njega kužimo ( umorio se ) ali ti Majki hmmm.
Imaš job haaa  :) ?

Odg: Street race

Reply #2
Ako nekoga zanima ima u nedjelju i dirft show na micevcu. Superiska za ljubitelje spaljenih guma i mirisa oktana  :D
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Street race

Reply #3
mi bumo bili I u gorici I u micevcu poslom
.

Odg: Street race

Reply #4
Ja idem da gledam malo a mogo bi ići i vamo itamo tj i na street race i na drift







Odg: Street race

Reply #11
predpostavljam onda da ti je buraz goran sorak?  ;) ja cu vjerojatno biti na dijelu rc drifta, vozim  :)


Odg: Street race

Reply #13
mirac,svaka cast burazu!zasto on ne vozi s novim m-om drift! HAHAHA  :D na kraju mu je fino islo s njim :) al i s kockom!zao mi je sto se nismo upoznali,al moguce da si me i vidio,ako ne danas onda jucer na kvalifikacijama.mali,debeli u crvenoj majci,bio blizu marcijana(valjda njega znas)! :)

Odg: Street race

Reply #14
mirac,svaka cast burazu!zasto on ne vozi s novim m-om drift! HAHAHA  :D na kraju mu je fino islo s njim :) al i s kockom!zao mi je sto se nismo upoznali,al moguce da si me i vidio,ako ne danas onda jucer na kvalifikacijama.mali,debeli u crvenoj majci,bio blizu marcijana(valjda njega znas)! :)

He,he..je superiska je bilo...na zalost ja sam stalno negdje skakao sa Gopro pa nisam ni imao previse vremena..ma bude prilike, ne brinem se  :D

Evo i filmeka da malo prenesemo atmosfere..

Croatian drift challenge 2012 - Rd.1
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com