Skip to main content

Topic: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO (Read 6158 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #15
550-tka je odlična ako baš nemaš previše para,a očeš veliki helić.Treba ti samo 1x 6S baterija dok za 600-tku trebaš 2x6S bateriju i još jednu malu za prijemnik.550-tka ti je najlakši helikopter za izgraditi.Jedan čovjek je izgradio 550-tku u sat vremena(ima tutorial na youtube-u)Šestotka se može letiti na 6S(starije verzije,dok 600e pro mora imati 12S)ali lete jako kratko sa 6S
(2-3 minute ako se ne varam)

-Jura

A po čemu je 550 lakša za sastaviti od 600? Po ničemu
Za 600 možeš, a i ne moraš imati odvojenu Rx bateriju.
Razlika u cijeni i nije baš tako ogromna, pogotovo kasnije što se dijelova tiče.
Samo 600 na 6s nema smisla (po meni) čak ni za učit letit, 12s je najbolja opcija (razlika u cijeni baterija 6s i 12s za 600 nije velika)

Pročitao sam na heli-freaku http://www.helifreak.com/showthread.php?t=400010 post #2,a ovo za extra bateriju mi je rekao Wayne sa MRCG.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #16
Post br. 2 bi se mogao odnositi na skoro bilo koji heli (osim Kasame i takvih perverzija) jer se svi lako sastavljaju.
Rx baterija nije potrebna, možeš ju koristit ali ne moraš
MAK Zapad

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #17
Ispričavam se na krivim informacijama.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #18
Ispričavam se na krivim informacijama.

-Jura

Zakaj se ispričavaš Jura? meni se baš sviđa post koji si napisao. Dao si ga u dobroj volji i ljepo si napisao "ako se ne varam". Razlike između ovih helića su minimalne i pitanje je samo što ti se više isplati i kako dati manje novaca za više gušta. Ovdje od nas malo ljudi ima sa toliko iskustva da bi ga se trebalo slušati tipa "božja riječ", sve ovisi o vlastitom iskustvu i vjerujem da svako daje savjet u najboljoj volji. Zato i služi forum, da se vide mišljenja ljudi, pa će Meltdown prema mišljenjima i donjeti svoj zaključak.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #19
Kod mene nije toliko pitanje omjera snage/težine nego jel mi se sviđa.
Najjači argument je da mi se nešto sviđa. :P
Zato ak ti se sviđa Fusion uzmi fusiona i vozi ga na 6S sa 520/550 i bit će ok, isto kao i T-rex.
Čak ni dijelovi nisu nešto skuplji.
Ili da bi uštedio na batkama uzmeš 12S 2800mAh i sa 520/550 voziš na većoj turaži i manjoj struji.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #20
Ili jednostavno uzmeš 450 pro za početak, da se lijepo srediti, nisu skupi djelovi da ti je slabo kada moraš nešto mijenjati, kupiš lijepo turnigy 9x stanicu i usb 12 in 1 za spojit na komp učiš se i guštaš bez prevelikog pritiska.... a poslije, ako skupiš love pomalo ideš dalje....

POZZZZZ....    8)

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #21
Sve su ovo dobri savjeti i mišljenja!
Pa čak i 450 je dobar, samo, maaaalii je problem što je ipak puno lakše letjeti veći heli (iako se više gaće tresu u početku jer je više zastrašujuć)
Nebitno na kraju kojeg proizvođača i koji model uzmeš, ali moja preporuka je što veće to bolje
MAK Zapad

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #22
ok hvala decki na odgovorima... odlucia sam potrositi vise nego planirano, narucia sam t-rex 550 3gx super combo, 1 bateriju za sada i dx8 stanicu, samo mi treba neka stranica za dobar sim naci ako ko zna! ...ili bar naziv dobrog sima pa da potrazim na ebay-u mozda:'( :D
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #23
ok hvala decki na odgovorima... odlucia sam potrositi vise nego planirano, narucia sam t-rex 550 3gx super combo, 1 bateriju za sada i dx8 stanicu, samo mi treba neka stranica za dobar sim naci ako ko zna! ...ili bar naziv dobrog sima pa da potrazim na ebay-u mozda:'( :D

Najviše se koriste Real Flight i PhoenixRC. Osobno preferiram RealFlight. Na RealFlightu se moraš potruditi nači dobar model koji se može skinuti sa knifeedge software foruma. PhoenixRC ima ljepšu grafiku i zvuk rekao bih, ima sređene modele ali fizika je za posr... ako mene pitaš.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #24
RealFlight 6 je sad prestigao Phoenix u fizici,no ne za puno(informacije sa Heli-Freaka)za RealFlight trebaš kupovati nove updejte dok ti ih Phoenix da besplatno.RealFlight G6 dođe as stanicom za sim (USB stanicom) Dok Phoenix dođe sa spektrum Dx5.I kablom preko kojega možeš  stanicu sa simom
Uskoro ti izlazi novi sim tako da lagano počni spremat malo novaca sa strane.
P.S jesi li kupio alate?
SimulationX2Trailer
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #25
alate, ne jos... sad mi je prioritet taj sim! di se mogu naci alati?
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #26
Trebaš i punjač: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__6792__iCharger_106B_plus_250W_6s_Balance_Charger.html (Ovoga su meni rekli da si uzmem tako da ce vjerojatno i tebi biti dobar)
Alate ovdje: http://www.ebay.com/itm/DELUXE-15-PIECE-TOOL-KIT-FOR-RC-Car-Helicopter-REPAIRS-W-CARRYING-CASE-/180780652682?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item2a175dd88a
Trebaš PLAVI Locktite/Threadlocker koji možeš kupiti tu kod nas.
Simulator Kupi RealFlight 6 ili Phoenix koji god hoćeš,oba dva su dobra.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX