Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 194733 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #167
Coro_Afinger.mp4

Djuro prezentira novu tehniku gradnje u avio modelarstvu pod nazivom " CORO-AFINGER " metoda. :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #168

nisam nista provjeravao oko motora, ali nije nista otpalo. moguce da se otpojio auspuh pa nije bilo tlaka u rezervoaru.

trebalo bi original snimku analizirati jer je snimano sa hd kamerom, mozda se sto i vidi?

model je ovak i onak bio cigla preteska pa je ovo i dobro da se dogodilo posto ce nakon popravka imati puno manje tezine.

Sorry Ivane ali na snimci se ništa ne vidi da je otpalo ili nešto slićno, vrtio sam snimku na sve moguće naćine  :(

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #169
Air Cam.mp4

....šteta....stavio sam kameru na krivo mjesto...treba naći bolje mjesto... :-[


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #171
Coro_Afinger.mp4

Djuro prezentira novu tehniku gradnje u avio modelarstvu pod nazivom " CORO-AFINGER " metoda. :D

HAhahahahahaha nego kaj...  Sad je afinger dobio i profil na krilo i veci elevator... valjda bu sad bolje upravljiv :D steta sam kaj ga nisam imao priliku letit malo dulje.. al ok.ja zadovoljan. prvi put da ja nisam skuco avion u pod nego je pao zbog tehnickih poteskoca :D a i ako ga polomim,pfff, imam ja vjesalica pun ormar :D


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #173
AFINGER IS DEAD  :'(
model je jako brz ali je miran i upravljiv (premda mu je raspon 50 i jako je mali avion)...
Ali eto,po drugi put mi se dogodi sranje.Ostao sam potpuno bez komandi i neznam zasto..  ??? jest da mi je stanica smeće ali nikada nigdje nisam imao nikakve smetnje i jednostavno ne razumijem sto je krenulo po zlu.. Uglavnom,u punoj brzini je pogodio nosom u pod  ;D Sreca je u svemu tome sta je pao kod mene u vrt a ne kod susjeda,na cestu ili na trafostanicu...
Ok,to je bio moj 25 ili 26 model  8)i idemo dalje.. stiglo je danas 10 m2 coroplasta i napravit cu ja do vikenda AFINGER SMRTI  ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #174
čak je baterija do pola usla u zemlju :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #175
ajme i ti ih lomiš baš kao i ja..  :D

nije kriva stanica, kriva je gravitacija  ;)

prije par dana kada sam zakucao zagija, sve ćelije u bateriji su se razmakle.. ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #176
zar nije bila i na zagiju jedna kamerica? jel od tih snimaka išta ispalo?

....je bila je kod BoboEasy-a na Zagi -u, video materijal je kod njega...moramo čekati da ga digne na forum...valjda je u gužvi...!


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #178
Ovo je bio pad u nedjelju.. bar je avion ostao u komadu  ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #179
A ovog sam prilagodio za laksi transport :D