Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 194598 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #240
doma sam. de bi bil  ;D  ljen ko kuga i nikak da puknem jos 2 serva na extru da ju slozim (ok,i krilo jos zavrsit)... cekam da dodje jedrilica da odem po nju i da ju zasarafim na plafon  :D inace bu pukla...
Dok ne nadjem EPP ploce ne radim vise avione,dost mi je  ???
a i ovo sugavo vrijeme me tak ubija da nemam nit volje nist slozit,prek tjedna sunca,za vikend kisa!!!

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #241
ak je ko zainteresiran za kameru!! prodajem ju... Toshiba camileo s20 full HD.. ja sam ju sa karticom od 8GB SDHC platio 1200kn. uz nju ide hrpa kablova,AV,HDMI,USB,itd... torbica,tripod,itd... ocuvana ko nova,stara je 3 mjeseca i ima garanciju jos preko godinu i pol dana... dam ju za 1000kn  ::)
dosla voda do grla pa se prodaju stvari koje mi nisu zivotno vazne...


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #243
neznam dali znate za našeg vunu44, "prede" i na drugom kraju grada.
Na kraju grada leti i s velikim diomondom...
vidite 
Letač

 Postova: 62

 Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC
« Reply #26 : Danas u 10:09:17 pm »Citat:....mali filmić sa prvog leta...žao mi je što je bila neka sumaglica pa je video materijal malo lošije kvalitete ali zato obečajem da če drugi biti puno bolji, jer će g.Veliki biti opremljen bolje nego Awaks....!


 
Diamond 2500.mp4 
Ignore   Prijaviti moderatoru    Evidentirano
skype: vuna44





Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #248
Koristim ga za omatanje baterija i prijemnika kao zaštita od udarca. Za gradnju nije dobar, jer upija puno smole/ljepila i nije krut, tj. kao žvaka je.
Damir

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #249
Kvragu!!! Znaci nevalja  :(