Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 194066 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #375
Evo par fotki a videici ce bit kasnije. nazalost nema ih puno jer bas danas su bile prazne sve baterije na svim kamerama  :-[
:( nitko nije dakle snimio zvijezde i ostale akrobacije mog cige na pisti. a tako sam se trudio da to bude atraktivno...

A baš mi je žao sve sam pretražio na kartici nema ničeg :'( drugi put :)

lp lija

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #376
ma to je lija htio da se svi još jednom okupimo ;)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #377
 lija ti je pametan modelar, nema roštilja nema filmiča :D baš je bilo super danas pista vam ja san snova zakon.
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #379
lija ti je pametan modelar, nema roštilja nema filmiča :D baš je bilo super danas pista vam ja san snova zakon.
Pista je duga 900 metara i siroka pun K...  :D i još ima ispred veeeliku pokošenu ravnu livadu.  Ljudi samo navratite bilo koji vikend!


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #381
a sada bi se i ja zahvalio gostima rcliji i kani te jed2iju (ili kak bi se to trebalo napisati). Svakako ponovo navratite u što većem broju i sa što više nvih "pila", jer zbilja je lijepo vidjeti ovakav broj aviona ja jednom mjestu..
evo par sličica dok ne složim videe....
[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

[attachimg=7]

[attachimg=8]

[attachimg=9]

[attachimg=10]


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #383
Ma super fotke i video i naravno momci da se vidimo opet ali ovaj put dolazimo u večem broju :)

lp lija

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #384
vidim da vam je bilo super, drugi put bum se potrudio doći

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #385
bravo jedi vidim da je viper u dobrim rukama... ;)
 
lp
 
Toni

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #386
poneses toi toi i letis... :D :D :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #387
oj ekipa. evo video o kojem sam pricao u nedjelju na aerodromu. sljetanje borbenog aviona bez jednog krila  ;D kakv pilot!!!! One-Winged F 15 Crash Landing Video

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #388
a da vidis kako izgleda mig 21 kad prode kroz nekoliko vocnjaka i dode na sletanje :-)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #389
vrunski pilot i stroj koji ima toliko uzgona da je uopće mogao tako nešto napraviti...i naravno ruku na srce...čovjek se rodio pod nekon sretnom zvijezdom...  ;)
 
lp
 
Toni