Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 194878 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #422
Easy u KT

.... Easy glumi Kobćevog "Shadow"-a na jakom vjetru iznad Kutine...a gazda trenira sletanje u "O".. da ne kažem meni u kriglu bire... :D ;)


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #424
 :( :( :( Totalno mi je zao kaj nisam mogao doci .... Bas je bilo OK bar po slikama .. Mislim da je party bio zajamcen ... :'( :'( Nadam se iducem druzenju :)) I naravno da ce i moj model biti tamo koristen ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #425
evo par fotki mojih novih krila  ;D

ovaj prvi je renoviran.  :D sad je još kraći  :D

a drugi je predobar. pravi 3D stroj  ;D




Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #429
danas je bio zanimljiv dan. naime,nasem najmlađem clanu sam prepustio komande zagija,njegov let trajao je punih 5 sekundi prije nego je upao u kovit i sletio na najvisi krov u gradu :D probali smo ga upecat blinkerom ali je u prvom pokusaju zapela udica,nakon 5 minuta natezanja sa udicom ribič je popizdio i uz psovku skocio na krov,odsetao po skliskom krovu (na visini 20-30 metara) uzeo zagija pod ruku istrgnuo udicu i uz psovku se vratio nazad na sigurno :D kakav luđak :D ali svaka mu dala  8)



Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #432
ahahaha slozio sam HOTWIRE rezač. i radi odlicno!!!  ;D
e sad meni nije nekaj jasno,pitao sam dosa ljudi koji trafo,zica,kolki napon,kolko ampera i dosao do slijedecih informacija. vecina koristi oko 14V 2-3A,nasao sam i lika koji koristi 24V i 100A (ili koristi ili sere jer 100A nije malo struje... uglavnom,jos uz trafo stavljajui razne potenciometre za regulaciju struje i napona da bi se dobila zeljena temperatura...
Uglavnom,moj hotwire radi na "7 V i 1,5 A"  :D DAKLE RADI NA ADAPTER S PLACA ZA 30 KN ILI GA SPOJIM NA DRUGI KONEKTOR I MOGU KORISTITI PUNJAC ZA AKUMULATORE. nemam nikakav potenciometar niti ikakav regulator i zica ima stalnu temperaturu i reže predobro... e sad je steta kaj danas nemam gdje za kupit stiropora da pocnem rezat krila :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #433
ahahaha slozio sam HOTWIRE rezač. i radi odlicno!!!  ;D
e sad meni nije nekaj jasno,pitao sam dosa ljudi koji trafo,zica,kolki napon,kolko ampera i dosao do slijedecih informacija. vecina koristi oko 14V 2-3A,nasao sam i lika koji koristi 24V i 100A (ili koristi ili sere jer 100A nije malo struje... uglavnom,jos uz trafo stavljajui razne potenciometre za regulaciju struje i napona da bi se dobila zeljena temperatura...
Uglavnom,moj hotwire radi na "7 V i 1,5 A"  :D DAKLE RADI NA ADAPTER S PLACA ZA 30 KN ILI GA SPOJIM NA DRUGI KONEKTOR I MOGU KORISTITI PUNJAC ZA AKUMULATORE. nemam nikakav potenciometar niti ikakav regulator i zica ima stalnu temperaturu i reže predobro... e sad je steta kaj danas nemam gdje za kupit stiropora da pocnem rezat krila :D
i da,duljinu zice mogu podesavat od 90-130 cm

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #434
Gjuro..stari moj...kada budeš poćeo rezati krilo i kada budeš morao na jednom mjestu rezanja ubrzati a na drugom usporiti rezanje shvatit ćeš bit postojanja potenciometra i regulacije kako voltaže tako i amperaže. Neke stvari jednostavno moraš probati kako bi u njih i poćeo vjerovati.
Želim ti puno dobro izrezanih krila, i mali savjet...kupi punoooooo...... stiropora, vjeruj mi...trebati će ti, bar na poćetku !