Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 195135 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #480
al popravi bar hypa, ipak je to nekaj drugo

hehe

samo se salim, jasno da ne odustajem od nitraca, oni su mi velika strast. znas da ne volim struju.... ;)
zagi je "must have" avion. uvijek je letiv a zauzima toliko malo mjesta u vasem ormaru. mozete ga drzati iza radijatora,ispod kreveta,u vasem uredu u ladici  koliko je tanak. svaka obitelj u americi ima po jednog zagija,zagi je kul :D neka vaš zagi bude svugdje sa vama,na izletu,izlascima,sastanku.. prvih 5 koji naruce zagija dobit ce na poklon i prakticnu torbu od kvalitetnog skya tako da svog zagija ima uvijek pored sebe. ALI TO NIJE SVE,najbrzi ce također dobiti i rolu selotejpa tako da svog ljubimca moze krpati bilo gdje i bilo kada. narucite svog zagija vec danas i pridruzite se milijunima zadovoljnih letaca diljem planeta...  :D

Pa grebate patak... ko nebi nasjeo na ovakvu reklamu??

Posto je RTF primijerak??   8)
uff,to je bio trenutak inspiracije :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #481
eto, opet smo malo zagijali danas, đuro je naravno morao radit svinjarije sa zagijem pa mu je pootpadalo valjda sve što je moglo otpast ....  :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #482
eto, opet smo malo zagijali danas, đuro je naravno morao radit svinjarije sa zagijem pa mu je pootpadalo valjda sve što je moglo otpast ....  :D
Hehe. Ali extra je nadmasila sva ocekivanja :D


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #484
Hehehe,evo neka se zna!! Postoji velika sansa da RC-IG dobije pilotkinju :) danas mi se javila gospodicna i rekla da ona definitivno zeli nauciti letjeti  ;D ali zeli privatne satove letenja. Tako da momci,j***t ga,neko vrijeme cete letit bez mene :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #485
Extremely low flyby

i onda ja kao divljam sa zagijem!!!! Jel Jobescu??? :D


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #487
Hehehe,evo neka se zna!! Postoji velika sansa da RC-IG dobije pilotkinju :) danas mi se javila gospodicna i rekla da ona definitivno zeli nauciti letjeti  ;D ali zeli privatne satove letenja. Tako da momci,j***t ga,neko vrijeme cete letit bez mene :D

....eto Gjuro kućo stara još zimus sam ti govorio : napravi Zagi-ća i nebu ti dosadno...sad već imaš i letaćku školu....šta je sljedeće ? ::)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #488
Hehehe,evo neka se zna!! Postoji velika sansa da RC-IG dobije pilotkinju :) danas mi se javila gospodicna i rekla da ona definitivno zeli nauciti letjeti  ;D ali zeli privatne satove letenja. Tako da momci,j***t ga,neko vrijeme cete letit bez mene :D

....eto Gjuro kućo stara još zimus sam ti govorio : napravi Zagi-ća i nebu ti dosadno...sad već imaš i letaćku školu....šta je sljedeće ? ::)
put na mjesec :D :D :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #489
nova extra  :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #490
 ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #491
bilo mi je opet dosadno sinoc  ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #492
Vuna hvala za ideju  ;D (jednom si mi rekao na livadi kak da se snimam)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #493
 :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #494
Novi ZAGI u Ivaniću  ;D