Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 194968 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #510
Eewan & Jobescu




Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #514

oj :D a nikaj strašno,samo je esc zgorio :D a da, ja sam se zanio neki dan i narezao zagija onak,dosta :D i SVI BI HTELI ZELENOG :D (valjda zato kaj ima kawasaki zelenu boju):D ZAGI NINJA :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #515

oj :D a nikaj strašno,samo je esc zgorio :D a da, ja sam se zanio neki dan i narezao zagija onak,dosta :D i SVI BI HTELI ZELENOG :D (valjda zato kaj ima kawasaki zelenu boju):D ZAGI NINJA :D
al obecao sam kolegi ako nadjem još zelene folije da cu mu izradit jednog opako zelenog sa racing kockama za njegov projekt :D




Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #519

oj :D a nikaj strašno,samo je esc zgorio :D a da, ja sam se zanio neki dan i narezao zagija onak,dosta :D i SVI BI HTELI ZELENOG :D (valjda zato kaj ima kawasaki zelenu boju):D ZAGI NINJA :D


....koja ste vi ekipa piromana.. :D :D  (al če biti...¨KO JE ZAPALIO ŽITO¨)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #520

oj :D a nikaj strašno,samo je esc zgorio :D a da, ja sam se zanio neki dan i narezao zagija onak,dosta :D i SVI BI HTELI ZELENOG :D (valjda zato kaj ima kawasaki zelenu boju):D ZAGI NINJA :D


....koja ste vi ekipa piromana.. :D :D  (al če biti...¨KO JE ZAPALIO ŽITO¨)

hehehe,žito je pokošeno i čovek je jucer i slamu pobrao tak da nemamo kaj zapalit :D (mislim da smo dosta štete napravili ove godine :D  jedino kaj ima je kuruza na njivi iza hangara,a ona nece gorit sam tak :D



Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #523
....gjurs, ti si pravi RETRO frik...gdje si Mineu iskopal...sick!