Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 201206 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #435
Gjuro..stari moj...kada budeš poćeo rezati krilo i kada budeš morao na jednom mjestu rezanja ubrzati a na drugom usporiti rezanje shvatit ćeš bit postojanja potenciometra i regulacije kako voltaže tako i amperaže. Neke stvari jednostavno moraš probati kako bi u njih i poćeo vjerovati.
Želim ti puno dobro izrezanih krila, i mali savjet...kupi punoooooo...... stiropora, vjeruj mi...trebati će ti, bar na poćetku !
Ma znam ja da to nebude islo bas tak. Al ja moram probat :D znas da ja volim prkosit svim zakonima :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #436
Danas smo ja i pjer krstili žicu i izrezali 2 zagija  ;D ispali su odlično!!!
I nema uopce problema kad se na jednom dijelu uspori a na drugom ubrza...
kad smo kupovali stiropor maznuli :D smo komad stirena da ga probamo rezat i ide još bolje.Tak da iduce radimo od stirena...
2 ploce stiropora 2 zagija :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #437
 8)

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #438
Bravo dečki.....manufaktura proradila...neka, za malo u IG biti će eskadrila Zagi-ća ...tako i treba ! :D ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #439
Gjuro....koji si to profil uzeo...izgleda mi opako tanak...kakav setup misliš zgurati u tako tanak profil ? ???

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #440
Gjuro....koji si to profil uzeo...izgleda mi opako tanak...kakav setup misliš zgurati u tako tanak profil ? ???
ovak,najdeblji dio je 25mm :D neznam koji :D 4x 1s batke :D a budem vidio,izgleda da bu baterija malo virila vanka :D
profil sam uzeo iz programa "airfoilbrowser"  profil "USA49"
a budem vidio kaj bu ispalo :D uglavnom,duplo tanji od prvog zagija kaj mi je boris izrezao.

 

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #441
..hebeno tanak...pa to će letit brez motorja...spremaš se u planine na "slope"  :D :D ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #442
..hebeno tanak...pa to će letit brez motorja...spremaš se u planine na "slope"  :D :D ;D
fakat je tanak :D sad sam ga u selotejp upakirao i ocvrsnuo je odlicno :D jebes fiberglass dok ja selotejpa imam :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #443
 ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #444
momci, a gdje je moj primjerak? :'(
 vratil sam se pa bi se mogli vidjeti za vikend
struja zakon, nitro USTAV

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #445
momci, a gdje je moj primjerak? :'(
 vratil sam se pa bi se mogli vidjeti za vikend
Tvoj,pa,nismo sjebali niti jednog zagija tak da nema za tebe,tebi smo mislili dat ak kojeg sfušamo  :D
Kad god oces,doleti do mene i zrezemo ga..  :) (ja radim ovaj tjedan popodne,tak da racunaj danas ili sutra) ak nemres onda tek iduci tjedan kad cu radit ujutro)


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #447
@ eewek:
za tebe je to pretanki i prebrzi profil - tak da smo ti namjenili jednog lepog, debelog:

valjda bu to ok?  :D
:D  sam trebamo kupit stiropor debljine 10 cm da to mozemo izrezat