Skip to main content

Poll

Tko je za da Tareq-u platimo dolazak u HR?

  • Da dao bi 100 eura da doprinesem ideji.
    4 (13.8%)
  • Ne bi dao niti me ne zanima.
    7 (24.1%)
  • Volio bi da dođe ali nemam 100 eura.
    11 (37.9%)
  • Mislim da uopće nebi došao i da mu platimo.
    7 (24.1%)

Total Members Voted: 27

Voting closed: June 21, 2012, 02:01:59 pm

Topic: Evo kralja na djelu (Read 8063 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #15
Kaj nisi ti vec rasprodao i helic i stanicu?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #16
Pa vidiš da ne piše prodano :) Još su aktualni oglasi i svjestan sam da se svi boje nitra i nitko neće dat pare jbg :)
MAK Zapad

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #17
boje se ljudi valjda jer je prejeftino  ;)
dx9-xd8-gobac630

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #18
To kaj su bedasti im nemrem pomoć, ak se radi toga boje  :D Jeftino je zato kaj mi nofci trebaju, a ne zato kaj ne valja... Ma tak svejedno, ak se i ne proda bu se nekak iskemijalo
MAK Zapad

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #19
Ako bi usporedio naslovni video Tareqa sa ovim
Bert Kammerer flying the new MSHeli Brain flybarless system
Letet u ovom videu mi se puno više sviđa, stavio sam ga za usporedbu zato jer je objavljen prije ovog samo u drugoj temi. Figure su mi puno ljepše izvedene a Tareq ko da mu je sila na wc pa sve odradio na pola.

Ovaj video od Tareqa mi je bolji od ovog naslovnog u naslovnom se nekaj namjerio na travu. Očito je da kak mu se koji dan leti tak leti. Svidio mi se onaj video kad leti okolo palmi i divlja, to je odradio fakat kirurški precizno. To je davno objavljeno tu na forumu.
Tareq AlsaadI red Goblin 700.mpg
Da je kralj letenja helića je ali nije jedini.
 
A kaj ja tu imam pametovati ja sam sretan kad napravim osmicu i vratim heli u komadu doma :) a sad više ni nemam heli  :(

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #20
Ja znam di jazavc ide http://www.3dmasters.org.uk/ .
1200 km je do tamo može jazavc to prije dvije godine sam bio spreman iči i avijonom pa je dogovor propao ove godine idem sam ako treba.
Sta da vam kažem nije da ja imam brdo love pa da mogu iči posvuda ali brate jednom u životu da vidim pravu stvar uživo a ne jubito pa da mogu reči da sam bio i vidio a to me zanima.
 

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #21
Ja znam di jazavc ide http://www.3dmasters.org.uk/ .
1200 km je do tamo može jazavc to prije dvije godine sam bio spreman iči i avijonom pa je dogovor propao ove godine idem sam ako treba.
Sta da vam kažem nije da ja imam brdo love pa da mogu iči posvuda ali brate jednom u životu da vidim pravu stvar uživo a ne jubito pa da mogu reči da sam bio i vidio a to me zanima.
Onda možeš sa mnom usput...

Letet u ovom videu mi se puno više sviđa, stavio sam ga za usporedbu zato jer je objavljen prije ovog samo u drugoj temi. Figure su mi puno ljepše izvedene a Tareq ko da mu je sila na wc pa sve odradio na pola.
Bravo Žac, lijepo si primjetio, Tareq je drk.đžija (bez uvrede Jazavac) i Bert leti ljepše, ako hočeš još jednu stepenicu više onda gledaj Jamie Robertsona i Kyle Dhala jer su oni i na "papiru" br. 1. I još nešto, koliko god je Alan Szabo opće poznat i spada u "konzumerizam" odn. prvo na njega naletiš kada ideš vidjeti tko dobro leti... Njegovi pokreti su jako ljepi i mililna je gledat filmiće, volio bi vidjeti u živo.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #22
Ako je Tareq drkadžija, zašto svi ne lete kao on? Da je to "drkanje", znači da bi svi mogli tak.. Pa ja ne vidim baš puno takvih drkadžija :)
MAK Zapad


Odg: Evo kralja na djelu

Reply #24
Ako je Tareq drkadžija, zašto svi ne lete kao on? Da je to "drkanje", znači da bi svi mogli tak.. Pa ja ne vidim baš puno takvih drkadžija :)

Pa u tome je i stvar, svi znaju dr... ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #25
Svaki od njih ima nekaj svoje i po tome je poseban, to je razumljivu i nekom se sviđa ovo nekom ono i to je razumljivo.
Sigurno je da oni svi hebeno lete.
 
Za mene je kralj Luxo :) za kratko vrijeme je postao No.1 pilot u našoj maloj državi. Kud da idem kad njega mogu doć gledati a samo trebam doć do Zagreba :)

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #26
Žac, počašćen sam :). Dugujem ti pivu ;).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Evo kralja na djelu

Reply #28
Pa i ja te stalno hvalim! Di se pije piva ;) ;D

Ljepo sad na vikend odemo na polje i donesem gajbu hladne pive!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3