Skip to main content

Topic: 80% Foruma samo bulji (Read 9239 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #30
Evo, ja sam i danas malo buljio... ide, ide nekako...  :D
D.
A kaj si drugo mogao D kad puše cijeli dan. Izgubio sam svaku nadu za let danas osim na simulatoru  :D
Da sam barem otišao u Varaždin pa buljio ko kaj ima za prodati povoljno  :-[

I popiti pivicu-dvije!!! ;D
Pivo i gitara
znaš di se piva toči :)

Re: 80% Foruma samo bulji

Reply #31
Eeevo i ja buljim u sitne sate
Priznajem i ja sam postavljao pitanja koja su vec postavljena i dobijao iritantne odgovore proguglaj ili potrazi na netu ako nema ovdje itd itd. Posto na netu ima skoro 99% stvari koje nas zanimaju mozda da se osnuje neko povjerenstvo koje ce to provjeravati pa da se objavljuju stvari samo koje nemozemo proguglati. davio sam ljude sa porukama i uvjek dobio odgovore jos jednom se izvinjavam onima kojima sam dosadjivao ( dex, davorvz, plavi, robi1kenoby ) cak od nekih imam i brojeve moba. Vjerujem da dopiz.di pisati vise puta o istom ali ljudi ovo je forum
Isuse sta napravi nesanica:))

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: 80% Foruma samo bulji

Reply #32
I ja buljim, a i vi bi, jer sam se svasta nasluso i nasvadjo sa pojedincima u 15-17 godina od kad koristim internet, i mogu vam reci da je ovo prvi forum na kojem imam 30-ak postova.Tak da me nekad strah i postavit pitanje da se neki nadobudni klinac nebi uvrjedio jer je umjesto č napisano ć, sto je bio slucaj na hr.sci.elektronika mislim, mi raspravljamo o flasanju dvd roma koji je umro nakon krivog flesanja i covjek prepravlja flas, a nadobudna budala prekine temu zbog krivog slova i pocne sa pravopisom  :) i evo svadje, abusa i normalno ne pracenja grupe.A nismo svjesni kako sposobnih ljudi ima, ja ih znam nekoliko, iz vremena jos dok su se kretali otkljucavat mobiteli.I znam iz iskustva da takovi ljudi bas i nece previse odgovarat a puni su znanja ali ih treba potaknut da pomognu, ne mislim da ovi koji puno pisu neznaju, naprotiv ali ovi u pricuvi ce rijesit probleme sigurno.Vidim da vam je dosadno i da mislite da je sve odradjeno, ali nije ovo je tek pocetak, i ja sam sad krenuo sa helicima, pa predlazem da se pocne tema po klasama sa podesavanjem pojedinih, od elektronike do mehanike.Mogu se i heliji sa hoobykinga doterat do savrsenstva samo treba pratit svaku gresku i posvetit se istoj, recimo ja sam skoro do savrsenstva rjesio luft na losem repu Copterx-a, samo sto nisam odma snimo, a sve sam fiksiro pa mi sad neda to dirat jer je dobro.Sad imam problem sa blade trackingom na glavnom rotoru i to moram rijesit jer ga ne mogu dobit 100% na poluge.Ima problem sa podesavanjem turnig 9x menu je predjen samo povrsinski, a hrpa opcija nije ni spomenuta, problem podesavanja ziroskopa i to je ofrlje opisano na forumu, a o flaybarlesu skoro nista nisam naso, znaci podesavanje i ponasanje u pojedinim modovima.Ima jos toga puno.