Skip to main content

Topic: dubrava 550d (Read 5441 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dubrava 550d


 


 


 


 


 


 


 


 

malo testiranje prije pravog snimanja doktor i toni nazočni
 

Odg: dubrava 550d

Reply #1
respect!  8)

a tek ground station  :)

Odg: dubrava 550d

Reply #2
Majkova okta je definitivno najmirniji multirotor koji sam vidio u živo. Imao je gore nestabiliziran gimbal i to je mirno kao bonaca. Majk svaka čast. A još kada ponese svoje gadgete to je kao da si u multiplexu. Milina.  8)
 
lp
Toni

Odg: dubrava 550d

Reply #3
znaš da se razmišljam oko onog dji zenmuse a znam da je neko reko da ima još neki model platforme koji radi na istom principu.
 


Odg: dubrava 550d

Reply #5
Samo Zenmuse radi iskljucivo na dji kontroleru i ogranicen je ne nex s tocno odredenim objektivom sto mu je svakako uz veliku cijenu i velika mana. Treba vidjeti odgovor konkurencije i kopije koje ce brzo uslijediti kao i kopija dji hekse koju vec ima rctimer.

Odg: dubrava 550d

Reply #6
to i ja mislim prije ili kasnije kinez kopira i eto je za 1000$ ili manje to ćekamo svi ako je uspio kopirati mikrokopter elektroniku uspjeti će i ovo.
Jedva čekam

Odg: dubrava 550d

Reply #7
Super fotke Majk!  :)


Odg: dubrava 550d

Reply #9
Samo Zenmuse radi iskljucivo na dji kontroleru i ogranicen je ne nex s tocno odredenim objektivom sto mu je svakako uz veliku cijenu i velika mana. Treba vidjeti odgovor konkurencije i kopije koje ce brzo uslijediti kao i kopija dji hekse koju vec ima rctimer.

Kažu da je ta kopija na RCTimeru bolja od originalnog DJI-a, da su ruke čvršće. Da li je to istina? Razlika u cijeni sa shippingom je skoro duplo (RCTimer je naravno jeftiniji)
MAK Zapad

Odg: dubrava 550d

Reply #10
Ne znam, no sve je moguće. Vrijeme će pokazati.
 
lp
Toni

Odg: dubrava 550d

Reply #11
Evo dva kratka isječka s Majkove okte koja je ručni rad kao i gimbal i rješenja koja je na njoj primjenio.
Ovo su čisto RAW snimke bez imalo softverske intervencije - izravno iz Canona 550d. On tu i dalje vidi mogućnost napredovanja,  a meni su ovo bome odlične raw snimke. Sami procijenite.
 
raw1.mp4
raw3.mp4
 
lp
Toni

Odg: dubrava 550d

Reply #12
odlično, jako dobro

Odg: dubrava 550d

Reply #13
Ja bolje u HR nisam vidio. Respect !

A i u svjetskim razmjerima
ako uzmemo u obzir da je Majk to sklepao doma od nešto aluminija i fiberglasa,
te sitno elektronike iz HobbyKinga....  nikakve bijesne cifre od xx.xxx,xx €

Odg: dubrava 550d

Reply #14
Majk ovo je bolesno dobro! Stari svaka čast!
MAK Zapad