Skip to main content

Topic: MIG-Bez Kabine ? (Read 69579 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #150
pozdravljam Čačićovu odluku, jedini kvalitetan potez od njega u zadnje vrijeme  :-\ .

     To sa Švetskom ponudom nekako mi izgleda čudno jer od naružbe pa do primjene treba proć period od najmanje 5 god gdje su onda te dvije besplatne godine? Za Hrvatski trenutno Offset je najbolja opcija, a ako se doista nema novaca bolje je da nabave 5-6 migova 29/gripena, nego da se uzalud troši novac na remont prastarih od kojih ionako nema koristi u zraku, jer sa zastarjelom tehnologijom nisi niš drugo nego pokretna meta u zraku.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #151
Ipak ću nešto dopisati:

Ljudi nadam se da imate rezervne šljemove. Sad bih se složio s miljenjima da avijaciju treba barem privremeno ukinut i to je to. Sve ostalo će izgleda biti političke mućke, pogotovo sa Rusima i Švedima. Koma.  :(



 

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #154
Sa ukrajinom ko radi posao, na*ebo je iz mjesta
Pitajte pilote BiH helikoptera.....


Evo kako neciji migovi zavrse, nazalost
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #155
a gledaj ovo... Ukrajincima je cilj nama podvalit Jemenske migove BIS21.

prije dolaska naših pregovarača, tehničara i pilota u Ukrajinu. Ukrajinci su brže bolje prebojali znakove Jemena i pravdali se da migove nedaju da testiramo za let jer je bilo oblačno i spremala se kiša...

evo slike MIG 21 BIS mnogo prije dolaska naših čelnika:


evo slike nakon dolaska:



makli su oznake ali ne i pustinjske boje...  :D :D

Dobili smo čak i upozoravajuće pismo iz Jemena da su to njihovi migovi sa svom potrebnom dokumentaciom, brojevima šasije, gdje se naravno ti brojevi poklapaju sa brojevima migova u Ukrajini , vraćeni ponovno na servis zbog lošeg servisiranja. Čak smo i upozoreni da ih ne kupujemo.
Samo me zanima dali će naša vlada nasjesti. Jer s ovom aferom naš izbor za obnovu HRZ-a se sveo na minimum..

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #156
Ma zasto da ih ne kupe,
nitko iz vlade ih nece letiti !


Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #158
Bas zbog ovoga sam i napisao ono.
Helikopteri su bili na remontu u ukrajini i vratili se u gorem stanju nego sto su bili, ako je to ikako bilo moguce.

Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #159
Bas zbog ovoga sam i napisao ono.
Helikopteri su bili na remontu u ukrajini i vratili se u gorem stanju nego sto su bili, ako je to ikako bilo moguce.


Helikopteri su remontirani od strane firme iz Ukrajine u ZTZ-u. Dakle nisu bili u Ukrajini nego su Ukrajinci bili kod nas. Ali su slali dijelove u Ukrajinu pa je to skoro isto. A dio posla je odradio i ZTZ.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #161
::) ::) ::) ::)
http://news.yahoo.com/f-22-fighter-loses-79-billion-advantage-dogfights-201119575--abc-news-topstories.html
Ivek kada ovo čitam drago mi je što znam da su i tvoje turbine u Eurofighteru.  8)
lp
Toni

To je Pumpa sa po dva Turbinska Kola,
Pumpa komplet kod mene radjena od A-Z
 Toni ona je rodjena kod mene,Stranac inace ne smije niti blizu Projektima ove vrste ali to se kaze Sreca i ako inace u srecu ne vjerujem, pune 4 godine do serijske proizvodnje, o samom Turbinskom Kolu ti mogu kojesta reci a sto ce malo tko da vjeruje,mislim o njegovoj izvedbi.
Pozz, iv

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #162
a gledaj ovo... Ukrajincima je cilj nama podvalit Jemenske migove BIS21.

prije dolaska naših pregovarača, tehničara i pilota u Ukrajinu. Ukrajinci su brže bolje prebojali znakove Jemena i pravdali se da migove nedaju da testiramo za let jer je bilo oblačno i spremala se kiša...

evo slike MIG 21 BIS mnogo prije dolaska naših čelnika:


evo slike nakon dolaska:



makli su oznake ali ne i pustinjske boje...  :D :D

Dobili smo čak i upozoravajuće pismo iz Jemena da su to njihovi migovi sa svom potrebnom dokumentaciom, brojevima šasije, gdje se naravno ti brojevi poklapaju sa brojevima migova u Ukrajini , vraćeni ponovno na servis zbog lošeg servisiranja. Čak smo i upozoreni da ih ne kupujemo.
Samo me zanima dali će naša vlada nasjesti. Jer s ovom aferom naš izbor za obnovu HRZ-a se sveo na minimum..

Ovaj na gornjoj Slici bi trebao da bude gledajuci Oznake IRACKI a njih dobro poznam, nabavljao sam Materijal za njihovu Reviziju koja je radjena u Bjeljini u Fabrici koju su za vrijeme Rata Srbi "ukrali" i prebacili na Teritoriju RS.
Pozz, Iv

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #163
rondel iracke avijacije:

rondel jemenske avijacije:


mig-ovi sa slika su jemenski.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #164
Tako je bilo tada a danas ?

Pozz, iv