Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 789392 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #930
za takve stvari uvijek otvorim dispute. ok, pricekat cu ali otvaram dispute, ak ne dode za tih par dana, PP eskalacija, pa nek se nateravaju.

isto tako uvijek uzet shipping za trackingom i to je to


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #932


NEMOJTE KUPOVAT SA RC TIMERA

Eh Mile1,
Nije izgleda stvar u tome, nego kad kupuješ na RC Timeru, obavezno uzmi registered mail, da dobiješ tracking number.
Ja sam se ljetos zeznuo pa uzeo motor , regler i neke propelere, bez trackinga, i nikad mi nije došlo, uz sve žalbe (rekoše da su poslali ponovo) do dan danas ništa.
No u međuvremenu sam još štošta kupovao tamo ali SVE SA TRACKINGOM, i SVE JE DOŠLO!!!
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #933
Molim pomoć 2 paketa isti dan naručena, jedan mi je došao prije 10 dana, drugi nije, za taj drugi piše;

Departure from outwardoffice of exchange na datum 3.11.

Provjerio sam to znači da je paket upućen u Hrvatsku, međutim u našoj pošti kažu da oni nemaju da je ušao u Hrvatsku i da ja kao primatelj nemogu službeno pitati gdje je paket. Paket nemože biti 20 dana u avionu, šta da radim?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #934
to neznaci da je u avionu  :) nego da (IMHO) ceka na utovar u avion. jel ti tracking broj zavrsava sa CN? ak da, nis cudno, china mail

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #935
Vidio sam na par mjesta da to znači da je već upučen u Hrvatsku, ali sad na jednom da to znači da čeka na utovar, da CN, ali mi i za njih izgleda prilično, 20 dana bez promjene,a valjda treba čekati.  :-[ 

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #936
zadnji paket preko china maila mi je doso nakon 56 dana, tak da budes jos malo pricekao

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #937
Pozdrav  ljudi
Naručio sam paket iz Hobby king-a, i dobio tracking broj, i sve normalno piše na H.Kingu da je poslano, a već 10 dana stoji na ovome: 11/17/2012 4:10:00 PM   HONG KONG      Receive item from customer.
Naručivao  sam i prije pa su mi paketi dolazili za max. 20 dana, a ovaj se ne miče iz kine već 10 dana.
je li možda paket već na putu pa ne bilježe?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #938
Ne baš, još uvijek je tamo u pošti, mora pisat ->

11/14/2012 4:00:00 PM    HONG KONG       Receive item from customer       
11/23/2012 8:21:00 PM    HONG KONG    HONG KONG AIR MAIL CENTRE    Insert item into bag

kao što vidiš i meni je stajalo 9 dana tam negdi ..

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #939
ok.
Onda se ne moram brinut  :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #940
A sta reci na ovo?

10/24/2012 1:50:00 PM    CHINA   Receive item from customer

I još nema statusa -  Insert item into bag. Jedan paket mi je došao bez da je prethodno pisalo- Insert item into bag, pa sada nisam ni siguran da li je to zapelo u Kini ili u nas i šta da radim.

Tako marac177 da ti je moguće da dođe bez da ti piše Insert item into bag.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #941
napisao sam vec par puta, ako paket ide preko china posta nacelat ces se...

Re: Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #942
napisao sam vec par puta, ako paket ide preko china posta nacelat ces se...

Zadnji put cekao 58 dana uzas

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #943
@kroky

Hvala,samo neću čekati predugo pogotovo ne preko roka dispute-a, otvorit ću ga za svaki slučaj tako da neostanem i bez love i bez paketa.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #944
Da covijek ne povjeruje :) :)
Bila subota (vikend)

11/24/2012 10:53:00 AM HONG KONG  Receive item from customer   
11/26/2012 8:34:00 PM HONG KONG HONG KONG AIR MAIL CENTRE Insert item into bag   
11/27/2012 4:18:00 PM CROATIA ZAGREB 10003 Receive item at office of exchange (Inb)  
11/27/2012 4:55:00 PM CROATIA ZAGREB 10003 Send item to domestic location   
11/28/2012 10:59:00 AM CROATIA 10004 ZAGREB CARINA Send item to domestic location