Skip to main content

Topic: Dji naza esc (Read 4437 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Dji naza esc

Reply #2
Ja sam uzeo Red Brick 30A, prvo ih namjeravam koristiti na MultiWii Crius Liteu, kasnije vjerojatno na Nazi, samo ih treba prije preflashat. Ili se iskeširaš 20$ po komadu i kupiš DJI ESC-e (po meni najbolja opcija)
MAK Zapad


Odg: Dji naza esc

Reply #4
Lanzar, kak bi ocjenio DJI kontrolere? Da li su stvarno toliko bolji ovi MayTechi?
MAK Zapad

 

Odg: Dji naza esc

Reply #5
Za naza original motore su ok. ALi ni pod razno nisu 30 amperski jer ako jih stavimo na malo jače motore, počnu da se grijaju. Ovi majtech so malo odzivniji prema feelingu, nikad nisam gledao karakteristike jer od dji jih nema.
Mi od sada samo maytech upotrebljavamo. Puno bolji za malo više novca. I uvijek 10A rezerve i to je to, sigurno je sigurno.
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Dji naza esc

Reply #6
Hvala.
Navodno su Naza stock motori pušiona (nebalansirani i vole riknut) tak da mi onda ni ti ESC-i nisu interesantni :)
Red Brickovi budu valjda radili na MWCu, kad se skupi lova za Nazu uzet ću i te MayTeche. Nisam ih nigdje našao ispod 30$, jel' to OK cijena?
Nego jesi testirao F550 frame? Ameri ih lete na 4S i trokrakim 8×6 propovima, imaš tu kakav savjet?
MAK Zapad

Re: Dji naza esc

Reply #7
Sve naruceno po savjetu sa foruma ( paketi krenuli kada ce stici jos budemo vidjeli ) pa sastavljanje a onda komentari na forumu

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Dji naza esc

Reply #8
Koje si na kraju ESC-e uzeo?
MAK Zapad

Re: Dji naza esc

Reply #9
TURNIGY Plush 30amp Speed Controller
Ima dva doma pa sam narucio jos dva

Ps
Hoces mi moci ici pogledati ovaj tjedan heli

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Dji naza esc

Reply #10
Jes, zaletit ću se prije petka
MAK Zapad

Re: Dji naza esc

Reply #11
OK


Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Dji naza esc

Reply #12
F550 je super sa malo boljim motorima. DIže do 500g easy i baš ljepo leti. I mi koristimo 11.6x5 graupner electric prop. (mislim da je 11) i sa tim na 3 s je super ali ide i sa 4 s bas ljepo. Imam i nazu na quadu sa KW4 motorima i 1kg je gornja granica sa 4s 8000mha baterijom cca 8 minuta. malo veči quad  a prop su 13x6.5 carbon.

lanzar
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Dji naza esc

Reply #13
F550 je super sa malo boljim motorima. DIže do 500g easy i baš ljepo leti. I mi koristimo 11.6x5 graupner electric prop. (mislim da je 11) i sa tim na 3 s je super ali ide i sa 4 s bas ljepo. Imam i nazu na quadu sa KW4 motorima i 1kg je gornja granica sa 4s 8000mha baterijom cca 8 minuta. malo veči quad  a prop su 13x6.5 carbon.

lanzar

Kad veliš da diže 500g bez problema, da li to misliš na bateriju + gimbal + kamera ili kak?
MAK Zapad

Odg: Dji naza esc

Reply #14
misli na RTF model sa svime gore