Skip to main content

Topic: Outrage Fusion 50 / Free Shipping (Read 6793 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #15
I koja elektrifikacija će biti?

setup koji ce valjda bit:

motor:quantum 530 kv
esc:  hobbywing platinum 120A HV pro
servo: futaba bls255hv i rep bls256hv direkt na 2s
fbl: beastx
2x6s lipo valjda gens ace :)
sablje:edge 623
 8)
MAK Zapad Zagreb
ZK Rode Prelog

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #16
Samo kvalitetno :D
E onda idemo s 2 Outrage-a letit nacugani pod reflektorima, MAK Zapad style  :D
MAK Zapad

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #17
Samo kvalitetno :D
E onda idemo s 2 Outrage-a letit nacugani pod reflektorima, MAK Zapad style  :D
...reflektori su out...drugi put idemo s baterijama  :D , a ako bu dobro završilo krjesnice budu na redu...hehehehe....  :o
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #18
Haha  :D
MAK Zapad

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #19
ne vjerujem da bu gotov ove sezone. al za bal vampira IV bi mogao bit. sezona 2013
MAK Zapad Zagreb
ZK Rode Prelog

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #20
Pa to se i računa, ovo prije je nebitno  :D
MAK Zapad

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #21
Sad kad bu pilla doma ti nebuš imal mira dok ne poleti  ;) dajem ti rok do 1.10. da to poletiš  8)  :D
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #22
Ja bi al je setup skup. malo po pomalo pa bu.
MAK Zapad Zagreb
ZK Rode Prelog


Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #24
Baš sam gledao taj fusion 50, i stvarno kako god okreneš i računaš i što god već, najeftiniji heli te veličine. Mislio sam raditi neke konverzije ali ipak idem za Fusion 50. Mrak izgleda, kakvi su dojmovi o upravljivosti modela?
InnovationMatters

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #25
Ja imam Velocityja, koji je praktički isti heli s nitro motorom. Prosurfaj malo bilo kojim većim forumom, u usporedbi s T-Rexom 600 ih većina ljudi hvali kao puno bolji heli, s boljim letnim karakteristikama itd.
Moj leti fenomenalno, ne znam kaj bih drugo dodao.
Neki Šveđani se stalno žale na quality control, ja osobno nisam imao nikakvih problema s kitom ni sa strippanjem zupčanika a ne letim ga baš blago, mislim da je tu prije problem što ne znaju podesit gear mesh. Sve u svemu ja bih ga preporučio, nema ništa plastike, sve je aluminij, karbon je kvalitetan, lako se sastavlja i brutalno izgleda. I dosta je lagan. I jeftiniji je od T-Rexa u slučaju crasha, pucaju iste stvari kao i kod Aligna, znači nije ništa fragilniji. Čak je i moguće da te zadesi manja šteta nego na T-Rexu jer ima break-away tabove za canopy holdere i slične forice.
E da i rep je fenomenalno izveden na Velocityju, ne znam kakav je na Fusionu, ali trebao bi bit još bolji jer je noviji (takve sad koriste na Velocityju N2)
E i još jedna stvar, nemoj ni u ludilu pomišljat na 6s, onda moraš stavljat kraći boom i 550 sablje, heli onda izgleda retardirano s velikim canopyjem i kratkim boomom, a i meni to nema smisla. 12s 3000mAh ili malo više i to je to, nije toliko ogromna razlika u cijeni baterija, a onda lijepo vrti 620-630mm sablje, dulje letiš, ima više snage itd.
MAK Zapad

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #26
  E onda sam ful zagrijan za fusion 50, ako je više manje isti handeling totalno mi odgovara, barem u simulatoru.

  Jučer sam baš išao isprobati velocity pošto nema fusion za phoenix, smanjio sam mu snagu, pitch i dao malo expa da bude realniji, heli je mrak, treba sekunda dvije za naviknuti se ali nakon toga uživanje u snazi vertikalnog potiska(puno manji thro stick pokreti) i ful brzog repa(opet manji stick pokreti).

evo filmić, feeling helija mi je mrak. Još sam daleko da imam rutinu, trenutačno nasumično izvodim manevre, kako mi dodje.

Kontam minimalno 10s, jako mi odgovara imat dosta snage tako da manje povlačim stickove(lakše za prste).

https://vimeo.com/45693616

https://vimeo.com/45693932
InnovationMatters

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #27
  E onda sam ful zagrijan za fusion 50, ako je više manje isti handeling totalno mi odgovara, barem u simulatoru.

  Jučer sam baš išao isprobati velocity pošto nema fusion za phoenix, smanjio sam mu snagu, pitch i dao malo expa da bude realniji, heli je mrak, treba sekunda dvije za naviknuti se ali nakon toga uživanje u snazi vertikalnog potiska(puno manji thro stick pokreti) i ful brzog repa(opet manji stick pokreti).

evo filmić, feeling helija mi je mrak. Još sam daleko da imam rutinu, trenutačno nasumično izvodim manevre, kako mi dodje.

Kontam minimalno 10s, jako mi odgovara imat dosta snage tako da manje povlačim stickove(lakše za prste).

https://vimeo.com/45693616

https://vimeo.com/45693932

Velocity u simu se ponaša skoro identično kao pravi, stvarno su ga dobro skinuli (bar ovaj moj s tim setupom, YS56SR na 15% nitra, inače je taj motor jači od .50 O.S.-a koji je u simu, znači na 30% bi bio zvjerka sam takva a i flybarless je), računaj da je Fusion ipak puno jači jer je elektro i na 12s je taj heli nenormalan.
Na simu je jedino malo možda preosjetljiv na rudderu, pravi nije baš tako živčan. Filmiće pogledam kad dođem doma s posla :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #28
Rep na Velocity50V1 je dobar, na Fusion50/Velocity50V2 nije baš dobar. Slider ima lufta, disk na slideru ima lufta, polužice prema gripovima imaju lufta. Sve u svemu klimavo, al već će izaći neki proizvođač koji će napraviti upgrade, ili uzmeš svo to za raptora sa QuickUK (zapravo ovaj sav luft možda i nije bitan, meni sigurno ne za početničko letuckanje). Plastika je isto osrednja, ali je ima malo pa nema veze. Poznat je problem sa bum blokom i luftom ležaja vratila pogona repa. Primjetio sam i da su skloni uštediti cent uz smanjenje kvalitete, tako da gorerečeni disk je prije bio CNC delrin, a sad je štancana crna plastika. Pa polužice FBL-a od swasha do gripova su po manualu 2.5mm a isporučene su 2mm. I tak ljudi pišu da su nezadovoljni po forumima, onda ih sponzorirani modelari uvjeravaju da je sve OK. A ima i onih koji to sve zajedno ne znaju sližiti pa prigovaraju bez razloga.
Sve te problemčiće zaboraviš kad složiš pilu i vidiš da izgleda fantastično, kabina je uska, frejm je od dobrog karbona i uzak, CNC dijelovi su isto OK i opći dojam je  :) .
A ova cijena na EBay-u je zaista povoljna, sad se prodaju za 300! sa shipingom.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Fusion 50 / Free Shipping

Reply #29
Stigla pila!

[attachimg=1]
MAK Zapad Zagreb
ZK Rode Prelog