Skip to main content

Topic: Mini Rechargeable 2.4GHz 4-CH Quad-Rotor (Read 5555 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mini Rechargeable 2.4GHz 4-CH Quad-Rotor

Reply #15
Ja sad neznam kamo naruciti... U hrvatsku ili Austriju, 9.9.2012 odlazim u austriju i samo vikendom budem dolazil u hrvatsku a u austriji se od 30€ na dalje placa carina.

Ja mislim da bude to obicnim air-mailom barem 2-3 tjedna putovalo  ::)
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D

Odg: Mini Rechargeable 2.4GHz 4-CH Quad-Rotor

Reply #16
Ja sad neznam kamo naruciti... U hrvatsku ili Austriju, 9.9.2012 odlazim u austriju i samo vikendom budem dolazil u hrvatsku a u austriji se od 30€ na dalje placa carina.

Ja mislim da bude to obicnim air-mailom barem 2-3 tjedna putovalo  ::)
sa dx-a se zna čekati dosta da stigne nerijetko se to protegne i do 2mj :S

Odg: Mini Rechargeable 2.4GHz 4-CH Quad-Rotor

Reply #17
OMG  ??? ??? ???

Ja budem to narucil u Austriju, ipak bude islo u EU pa mozda nebude tako dugo trajalo.. :'(
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D

Odg: Mini Rechargeable 2.4GHz 4-CH Quad-Rotor

Reply #18
Kupio 4 nova motora za ladybird i propelere, kostalo je na paypalu 202kn, stiglo, morao platiti 67kn otkup pa ti gledaj, a isto tako uzeko neke propelere 11" na rctimeru i jos neke sitnice, kostalo je 248kn, stiglo mi i nista nisam morao platit, ja vjerujem da ovdje kod nas u OS carinarnici nemaju veze s vezom, neznam kako kod vas u ZG?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Mini Rechargeable 2.4GHz 4-CH Quad-Rotor

Reply #19
nisam nikada narucio nesto sa kine u hrvatsku pa neznam sta se sve placa i kolko se placa  ::)

Samo se nadam da nisam jedan od onih, koji cekaju 2 mj.  :o
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D

Odg: Mini Rechargeable 2.4GHz 4-CH Quad-Rotor

Reply #20
Kupio 4 nova motora za ladybird i propelere, kostalo je na paypalu 202kn, stiglo, morao platiti 67kn otkup pa ti gledaj, a isto tako uzeko neke propelere 11" na rctimeru i jos neke sitnice, kostalo je 248kn, stiglo mi i nista nisam morao platit, ja vjerujem da ovdje kod nas u OS carinarnici nemaju veze s vezom, neznam kako kod vas u ZG?
Pa u zagrebu imaju toliko pošte da ove manje ni ne otvaraju samo prosljede, imao sam prilike vidit na tv-u kako izgleda skladište pa di bi stigli kada bi sve pakete otvarali i carinili... za osijek ne znam ali vjeroatno im je u interesu otvorit svaku i ocarinit.. ::)