Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68722 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #210
Mrak je osd, nema nacickano po cijenom displayu sa tonu informacija kao cyclop npr, sve najbitnije sto trebas je tu , ful pregledno I dobar font. A ovo na kraju gdje ti izbaci podatke o letu je mrak stvar.  8)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #211
Dobar je ozd, makar bilo bi super da ima umjetni horizont, pa ga pali gasi. I malo ocitavanje visine nije bas najtocnije, a to mi bas i nije tolko bitno

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #212
Da skuzio sam da fula visinu za 20m, to vuce podatke iz naze jel. Ali stari osd je ludnica, bar meni. Koliko kosta ta igra

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #213
Ima svoj gps. 200€ je u kopterworxu

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #214
Meni je taj OSD zakon, svi parametri su točni jedino malo kasni sa očitanjem visine, ali greška je manja ako se uzdiže na mjestu a ne naprijed pa još gas gore onda zna malo pobrkat visinu, to je u biti skoro pa najbolje što se može očekivati od GPS-a što se tiče visine, za preciznije mjerenje visine postoje drugi senzori...
Možeš si izvući sa pločice senzora struje RSSI ulaz pa dovući taj podatak sa RX-a zgodno je i to imati.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #215
U planu je, ionak moram stavit orginal prijemnik :D

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #216
Evo napokon da sklopim svog FPV Jazu, malo izgleda skrpan, ali ide ko strela. Danas malo nabacio dva leta, totalno nesto novo, ali predobro, netreba mi cak ni spoter. Na ovog sam stavio KK2 da se bolje naucim i mogu reci da je cisto dovoljna, kasnije cemo vozit nazu i gimbal kad se upraksiram.

Evo kako je to izgledalo

FPV JAZO QUAD ZAGORSKA

Kasnije stavio onboard video


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #218
Evo i onboard snimke, mala livada , ali jedina u blizini idealna za trenkanje fpv-a. Kad s vremenom polovim sve trikove letenja onda Majk bajkovima peglamo na Sljeme , ti bajkom kroz šumu dolje a ja sa quadom za tobom, pa da vidimo ko je brži  ;D

FPV JAZO GOPRO ONBOARD

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #219
Rasturaš brate mili  ;) . I ja bi tako brzo vozio FPV ali se ne usudim. Više sam  penzionerski nastrojen u FPV vožnji. Zadovoljstvo mi je bilo gledati ovaj video. Nastavi i dalje  :)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #220
Ma KK2 je zakon za FPV, tocno se stopis sa makinom, jedino me frka da ne ispadnem sa signalom negdje, ali racunam tu je frsky i neidem daleko. Prvi put kad sam probao fpv sa naocalama bilo je cudno, ali vec drugi put sam lagano usao u ritam. Kad dobijem skroz osjecaj onda ga furam kroz granje, kad je bal nek je bal

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #221
Šokre što reći....to je to........to želim raditi na novome quadu,posebno me se dojmila niska zona u par navrata.

Svaka čast...kk2 je ipak kralj.

Čekaj čekaj vidjet češ ti   kada srepfler i ja krenemo  :) :) :) :)


Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #223
Dobro to izgleda...i sviđa mi se što malo brže letiš  8)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #224
Hvala, trebam staviti videolink na Jazz DDG quad I te snimke ce biti bomba, jer ima gimbal I jace motore I dosta je brzi od ovog fpv quada